חיפושדלג על חיפוש
מוקד שירות הלקוחות
תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

דבר יו"ר הדירקטוריון

 גיא קושט יור הדירקטוריוןתושבות ותושבים יקרים,
בשנת 2022 סיים תאגיד המים מי תקווה שנה מלאת עשייה ופעילות למענכם.
התאגיד, בו התחלתי החודש לכהן כיו"ר )לאחד שנתיים כדירקטור מטעם הציבור (שם בראש סדר העדיפות שלו מתן שירות איכותי, שקוף המשלב חדשנות ונוחות עבור התושבים והתושבות.
התאגיד מספק שירות למעל- 7,800 בתי אב ברחבי היישוב באופן יעיל ואפקטיבי והוא נמנה על התאגידים האיכותיים במשק המים הישראלי.
לראייה הוענקה לתאגיד תעודת זהב בזכות 3 תקני איכות ISO" ניהול האיכות, "ניהול סביבתי" ו"ניהול הבטיחות והבריאות".

כיוון שהתאגיד מנוהל כ"משק סגור", כל תקבולי המים והביוב מושקעים אך ורק בשיפור תשתיות המים והביוב בי ישוב, הכל תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות, מה שהוביל
את גני תקווה להיות אחת מהרשויות בה איכות המים היא מהגבוהות בישראל.

בשנת 2022 הושלמה החלפת כל מדי המים בישוב למדים חכמים המאפשרים קריאה מרחוק. מעבר להוצאות חשבונות המים באופן יעיל יותר, המערכת מאפשרת זיהוי קריאות מים חריגות ועדכון הצרכן
באופן מיידי בנושא.
לאחרונה הושקה אפליקציית Pro Meter Your Read המחוברת למדי המים החדשים ומאפשרת לצרכני המים, לעקוב אחרי צריכת המים היומית, השבועית, החודשית וגם לערוך השוואות של הצריכה בשנה זו לצריכה בשנה קודמת.
בנוסף התאגיד מפעיל שירותים דיגיטליים המונגשים עבורכם ולמענכם:

 • אתר האינטרנט בו תוכלו למצוא גישה נוחה ומהירה למידע שימושי ומגוון אודות התאגיד ושירותי
 • השונים כגון הורדת טפסים חיוניים, דיווח על תקלה, זימון תור, הצטרפות להוראת קבע ועוד.
 • אפליקציית MAST – המאפשרת מגוון פעולות ובירורים באמצעות הנייד.
 • פניות בווטסאפ – בנושאי ברורים ותשלומים, הנדסה ואדמיניסטרציה. 
 • שירות לקוחות בטלפון ובמוקד.

  עבודת עובדי התאגיד לא תמיד נראית לעין שכן מים זורמים הם דבר מתבקש וטבעי במשק בית בישראל, אך זה המקום לציין, כי עובדי התאגיד עושים לילות כימים על מנת לתת מענה איכותי ויעיל לצרכני המים, תוך השקעה של מיליוני שקלים בתשתיות מים וביוב לרווחת התושבים.
  אני רוצה להודות לחברי הדירקטוריון על תרומתם למען היישוב, להנהלה ולצוות עובדי התאגיד המסורים על כך שעשו את המיטב גם בשנה זו. תודה מיוחדת למר מיקי אדלר יו"ר הדירקטוריון הפורש על עבודתו ומסירותו ב - 9 השנים האחרונות. אסיים בתודה לכם, תושבי גני תקווה על אמון שאתם נותנים בנו בכל פעם שאתם פותחים את הברז בביתכם. מבטיח לכם כי לא נקפא על השמרים ונמשיך ונשפר גם בשנה הבאה !

   שלכם,
   גיא קושט
   יו"ר הדירקטוריון
   מי תקווה בע"מ
עבור לתוכן העמוד